Happy in the grass

Súťaž: Napíš, čo ťa inšpirovalo a získaj CD-novinku

Poraď aj ďalším a získaj nové CD od Petra Milenkyho!

 

 

Pri príležitosti vydania nového albumu kňaza, speváka, hudobníka a skladateľa Petra Milenkyho pripravil portál iGospel ďalšiu súťaž. CD s názvom “Dnes už viem” vyjadruje osobitný pohľad človeka, ktorý v rokoch štyridsiatnika už pozná odpovede na mnoho životných otázok a môže byť inšpiráciou pre mnohých. Napíš nám, kto a čím inšpiroval teba a získaj túto gospelovú novinku.

Čo ťa inšpirovalo?

Čo ťa posunulo dopredu, pomohlo v raste? Pošli nám odpoveď a zapoj sa do súťaže. Môže ísť o citát, myšlienku či konkrétnu životnú udalosť, skúsenosť, ktorá ťa pozitívne naštartovala a môže byť motorom aj pre iných. V prípade myšlienky, ktorá patrí niekomu inému, nezabudni pripísať meno autora.

 

milenky sutaz

 

Svoju odpoveď nám pošli do štvrtku 7. mája emailom na adresu info@igospel.sk a pripoj aj svoju poštovú adresu, na ktorú ti v prípade výhry budeme môcť odoslať odmenu. Spomedzi všetkých súťažiacich náhodne vyžrebujeme dvoch výhercov, ktorým až domov pošleme darček v podobe CD Petra Milenkyho “Dnes už viem”. Mená víťazov zverejníme na portáli iGospel i facebookovej stránke iGospel počas nasledujúceho víkendu.

 


Prečítaj si aj:
Na svete je tretí album Petra Milenkyho & bandu, apeluje na vzťahy


 

Foto perex: ©Depositphotos.com/PetarPaunchev
Obrázok CD: Peter Milenky