sutaz _ martausova

Súťaž: Hraj o čerstvú CD-novinku Simy Martausovej

Zapoj sa do ďalšej súťaže s portálom igospel a získaj najnovší album Simy Martausovej “Na pravom poludní” s jej osobným venovaním.

 

Úspešná speváčka a skladateľka Sima Martausová popri koncertovaní a hraní v divadle vydala nový album “Na pravom poludní”. Portál igospel ponúka možnosť získať túto čerstvú hudobnú novinku! Stačí, ak sa zapojíš do aktuálnej súťaže a podelíš sa s nami o tvoj obľúbený text piesne.

 

sutaz _ martausova 616

Ktorý úryvok textu piesne je tvoj najobľúbenejší?

Piesne od Simy sú vždy zárukou výborných textov s hlbokými odkazmi a inak tomu nie je ani na jej najnovšom albume. V súťaži o nové CD sa pýtame na obľúbenú časť textu piesne s nadčasovým vnútorným odkazom, pričom môže ísť o myšlienku, vetu či celú textovú pasáž obľúbenej skladby. Daný úryvok textu nám pošli s názvom piesne a menom interpreta do nedele 9. novembra mailom na adresu info@igospel.sk a pripoj aj svoju poštovú adresu, na ktorú ti v prípade výhry budeme môcť odoslať CD Simy Martausovej s jej osobným venovaním. Meno víťaza zverejníme na portáli igospel i facebookovej stránke Gospel talent v pondelok 10. novembra. Víťaza náhodne vyžrebujeme a najzaujímavejšie odpovede predstavíme ako povzbudenie v nasledujúcich dňoch.