Gospel talent - Vinica Banská Bystrica

Vinica Banská Bystrica: Nekonečná láska

Autorom skladby “Nekonečná láska” je kapela, ktorá vznikla v rámci evanjelikálneho spoločenstva Vinica Banská Bystrica. “Skladba vznikla z túžby vyjadriť údiv nad nekonečnosťou Božej lásky, milosti a dobroty voči mne,” hovorí jej autorka.

Interpret Vinica Banská Bystrica Miesto pôsobenia Banská Bystrica Interpret o sebe Sme kapela, ktorá vznikla v rámci evanjelikálneho spoločenstva Vinica Banská Bystrica. Našou veľkou túžbou je cez piesne vyjadriť oslavu Bohu a všetkým priniesť Jeho blízkosť.

Prečo by som mal zvíťaziť práve ja?
Viac ako zvíťaziť túžime rásť v uctievaní a prinášať chvály Bohu najlepšie, ako sa dá. Pieseň je hlbokým vnútorným vyznaním, ktoré vychádza z osobného vzťahu s Bohom a dúfame, že osloví aj srdcia viacerých ľudí. :)

Moje skúsenosti s gospelovou tvorbou:
Súťažná pieseň je spoločným dielom, kde text a z veľkej časti aj melódiu zložila naša dvorná skladateľka (manželka jedného z hudobníkov), sama nie je interpretkou. Na dotvorení piesne sme sa ďalej podieľali celá kapela spoločne. Súťažná skladba Nekonečná láska Mesiac a rok vzniku skladby Február 2013 Interpret o skladbe Autorka o skladbe: Skladba vznikla z túžby vyjadriť údiv nad nekonečnosťou Božej lásky, milosti a dobroty voči mne. Čokoľvek sa môže udiať, v čomkoľvek môžem obstáť alebo zlyhať - Jeho láska pri ničom z toho nekončí. Text skladby Nekonečná láska, nekonečnú milosť máš,
nekonečne dobrý, nekonečne odpúšťaš.

REF:
Si Boh a činíš všetko nové,
meníš celý život môj.
Si Boh a dávaš veci dobré,
už navždy chcem byť priateľ Tvoj.

BRIDGE:
Láskou srdce napĺňaš,
nádej, silu rozdávaš.
Dobrotou ma zahŕňaš,
do nových vecí privádzaš. Skladba Zdieľaj

Hlasovanie V internetovom hlasovaní získala táto súťažná skladba 4 hlasov.