modern concert hall

Začalo sa hlasovanie: Pozrite si, ako funguje

Kto obsadí voľné miesta pre finalistov Gospel talentu 2013? Spustilo sa internetové hlasovanie, rozhodnite o prvých troch postupujúcich. Prečítajte si, ako to funguje.

 

Súťaž Gospel talent 2013 sa posunula do druhej fázy, ktorou je hlasovanie poslucháčov. Po päťtýždňovom prihlasovaní súťažných skladieb môžu internetoví poslucháči – čitatelia portálu igospel.sk v období od 7. do 18. októbra zahlasovať za svoju obľúbenú skladbu. Z internetového hlasovania vzídu traja finalisti, o zvyšných dvoch rozhodne „divoká karta“ od zvoleného partnera súťaže a odborníka v rámci gospelovej hudobnej scény.

 

© Gospel talent

Hlasovať za obľúbenú skladbu v súťaži Gospel talent 2013 možno od 7. do 18. októbra 2013

 

AKO ROZHODUJETE O FINALISTOCH:

 

1. V období od pondelka 7. októbra (od 00:00 hod.) do piatku 18. októbra (do 23:59 hod.) 2013 sa pod každou zverejnenou súťažnou skladbou na stránke www.igospel.sk v sekcii Súťažné skladby zobrazí hlasovacie pole s možnosťou výberu jedného z dvoch spôsobov hlasovania.

 

2. Každý užívateľ, ktorý disponuje mailovou schránkou, môže zahlasovať za jednu súťažnú skladbu. Využiť na to môže buď hlasovanie cez sociálnu sieť Facebook (výberom tlačidla “Hlasuj cez Facebook”) alebo hlasovanie priamo cez email (výberom poľa “Hlasuj cez email”). Jeden užívateľ, na ktorého je viazaná emailová adresa, môže v súťaži odoslať iba jeden hlas jednému interpretovi.

 

3. Pri hlasovaní cez Facebook je potrebné povoliť spustenie hlasovacej aplikácie a nasledovať jednoduché pokyny. Hlasovanie priamo cez email si vyžiada aktiváciu hlasu kliknutím na aktivačný odkaz v rámci overovacieho mailu, ktorý je odoslaný na zadanú emailovú adresu.

 

4. Mená troch súťažiacich s najvyšším získaným počtom hlasov, ktorí postúpia do finálového kola, budú na portáli www.igospel.sk zverejnené v pondelok 21. októbra 2013. V týždni pred Veľkým finále organizátori následne zverejnia mená štvrtého a piateho finalistu, o ktorých rozhodne „divoká karta“ od zvoleného partnera súťaže a odborníka v rámci gospelovej hudobnej scény.

 

5. Hlasovaním poslucháči odošlú troch súťažiacich a ich skladbu do Veľkého finále, ktoré sa uskutoční v pondelok 28. októbra 2013 v rámci živého rozhlasového prenosu Rádia Lumen v čase od 20:30 do 22:00.