Performance stage

Víťaz nahrá skladbu v profesionálnom štúdiu

Súťaž Gospel talent podáva už po tretíkrát pomocnú ruku začínajúcim a neskúseným interpretom gospelovej hudby. “Chceme podporiť tých, ktorí nemajú žiadnu podporu,” hovorí organizátor Richard Čanaky. Absolútny víťaz okrem iného od neho získa možnosť bezplatného nahratia a masteringu autorskej skladby v KN – studiu.

 

Nový gospelový talent roka, o ktorom vo Veľkom rozhlasovom finále rozhodne odborná porota, si bude môcť v nahrávacom štúdiu nahrať vlastnú gospelovú skladbu. Musí však ísť o novú skladbu, ktorá nebola nikdy predtým nahrávaná v profesionálnom štúdiu. Začínajúci interpret tak získa skutočnú podporu a možnosť odrazenia sa pre ďalšie kvalitnejšie pôsobenie.

 

© Depositphotos.com/Steve Mann

Gospelový talent roka si svoju vlastnú skladbu nahrá v profesionálnom nahrávacom štúdiu

 

Víťaz Gospel talentu 2013 však získa aj ďalšie odmeny. Jednou z nich je zaradenie víťaznej skladby do vysielania Rádia Lumen, ako aj nasadenie autorskej skladby víťazného interpreta ako novinky do hitparády gospelovej piesne s názvom Gospelparáda.

Meno víťaza spoznáme 28. októbra počas finálového kola, ktoré naživo odvysiela jediné kresťanské rádio na Slovensku – Rádio Lumen. Finále bude prechádzať hlasovanie divákov i udeľovanie divokej karty od partnera súťaže a hudobného odborníka.