Group of musicians

Internetové hlasovanie prinesie novinku

Pri hlasovaní budú mať poslucháči možnosť výberu z dvoch spôsobov. Ku klasickému udeľovaniu hlasov pribudne novinka.

 

O troch z piatich postupujúcich do finálového kola v súťaži Gospel talent 2013 rozhodnú poslucháči internetovým hlasovaním. V porovnaní s predošlými ročníkmi však poslucháčsky výber prinesie dôležitú novinku.

 

Fanúšikovia Gospel talentu mohli v uplynulých kolách súťaže v roku 2009 a 2011 zahlasovať za svojho obľúbeného autora prostredníctvom webovej stránky, resp. cez mail. Inak tomu nebude ani v ročníku 2013. Novinkou však bude aj hlasovanie cez sociálnu sieť Facebook.

 

Poslucháči súťažných skladieb aktuálneho ročníka Gospel talentu budú môcť hlas obľúbenej piesni odovzdať aj prostredníctvom sociálnej siete, čím chcú organizátori hlasovanie zjednodušiť a ešte viac spropagovať. Pre tých, ktorí na Facebooku nemajú vytvorené konto, však bude k dispozícii druhá možnosť – hlasovať priamo odoslaním hlasu cez webový portál igospel.sk. Každý užívateľ však bude môcť zahlasovať iba jedným zo spôsobov a bude mať právo udeliť iba jeden hlas. Podmienky hlasovania organizátori zverejnia spolu s jeho začiatkom.

 

© Gospel talent

Hlasovať za obľúbenú skladbu budú môcť poslucháči Gospel talentu 2013 cez web i cez Facebook

 

Hlasovanie sa spustí v pondelok 7. októbra a internetoví poslucháči ním určia troch finalistov. O zvyšných dvoch rozhodne „divoká karta“ od zvoleného partnera súťaže a odborníka v rámci gospelovej hudobnej scény. Z pätice finalistov vyberie absolútneho víťaza súťaže odborná porota v živom vysielaní Rádia Lumen.

 

Absolútny víťaz Gospel talentu získa nahratie a kompletné spracovanie autorskej skladby, jej zaradenie do rozhlasového vysielania, nasadenie do hitparády gospelovej piesne i elektroakustickú gitaru.