Working with the computer

Hlasujte za svojho favorita a získajte odmenu

Každý, kto zahlasuje v súťaži Gospel talent 2013, je automaticky zaradený do žrebovania o hodnotné ceny. Urobiť tak možno do 18. októbra.

 

Do 18. októbra možno zahlasovať za obľúbeného interpreta v súťaži Gospel talent, ktorá hľadá gospelový talent roka. Každý, kto sa zapojí do hlasovania, je automaticky zaradený do žrebovania o hodnotné ceny.

 

© Gospel talent / Profilova foto: © Depositphotos.com/Mikael Damkier

Každý hlasujúci v súťaži Gospel talent je automaticky zaradený do žrebovania o hodnotné ceny

 

Gospel talent 2013 už onedlho spozná päticu finalistov. Kým dvoch do Veľkého finále pošlú divoké karty od zvoleného partnera súťaže a odborníka v rámci hudobnej scény, o prvých troch postupujúcich rozhodnú poslucháči súťažných skladieb – čitatelia portálu igospel.sk. Svojmu favoritovi môžu v internetovom hlasovaní udeliť hlas do piatku 18. októbra.

 

POZRITE SI, AKO FUNGUJE HLASOVANIE

 

Organizátori však v druhej fáze súťaže pre poslucháčov pripravili prekvapenie. Každý, kto v období od 7. do 18. októbra v súťaži Gospel talent odošle hlas prostredníctvom Facebooku alebo mailu, je automaticky zaradený do žrebovania o hodnotné ceny. Do súťaže ich v podobe najnovších knižných publikácií, CD a DVD poskytli partneri súťaže – kresťanské kníhkupectvo Kumran a Vydavateľstvo Don Bosco. Žrebovanie výhercov sa uskutoční počas živého vysielania Veľkého finále v Rádiu Lumen v pondelok 28. októbra v čase od 20:30 do 22:00.

 

Projekt Gospel talent už po tretíkrát hľadá gospelový talent roka. Od roku 2009 ho organizujú Richard Čanaky a Rádio Lumen, záštitu v každom ročníku prevzal poslanec Európskeho parlamentu Miroslav Mikolášik.