my-way-featured-iba-s-tebou

Plavnická formácia My Way prichádza po štyroch rokoch s novým albumom

Album “Iba s Tebou” vznikal v priebehu roka, požehnajú ho na jeho konci.

 

Kresťanská hudobná scéna je v okolí vianočných sviatkov bohatšia o novú tvorbu mnohých interpretov. Patrí k nim aj formácia mladých ľudí zo Starej Ľubovne a Plavnice s názvom “My Way”, ktorí po roku práce uvedú do životu svoj druhý album “Iba s Tebou”.

 

Partiu siedmich interpretov stmelilo kresťanské spoločenstvo, ktoré vzniklo hraním na omšiach. Kapela od svojho vzniku viackrát zmenila zostavu a postupne začala hrávať aj mimo farnosti. Dnes má za sebou už početnejšiu účasť na viacerých festivaloch, samostatné koncertné vystúpenia a v závere roka predstaví svoje druhé CD. Názov “Iba s Tebou” má vystihovať štýl ich hudobného i ľudského snaženia.

Len s Ježišom môžeme byť naozaj šťastní, zdôrazňuje nové CD

Chceli sme názvom vystihnúť v jednoduchosti to, o čo sa v kapele snažíme a čo chceme našou hudbou vyjadriť, že Ježiš je našou cestou a len s ním môžeme byť naozaj šťastní,” uviedol líder kapely Pavol Koneval. Album nahrávali približne rok, na produkcii sa podieľala samotná kapela a Ján Andrejka, ktorý zároveň hudobne hosťuje v dvoch piesňach (el. gitara a akordeón). Autormi textov a hudby sú členovia kapely s výnimkou piesne Poklad, ktorú zhudobnil František Miškay.

 

 

CD “Iba s Tebou” uvedie kapela do života 30. decembra počas omše vo farskom kostole v Plavnici o 18.00, súčasťou bude požehnanie albumu. Zakúpiť si ho možno na info@kapelamyway.sk alebo cez iTunes a Google Play.

 

Formácia My Way vznikla v roku 2008. O štyri roky neskôr vydala debutový album “Zmena”. Z druhého albumu “Iba s Tebou” zverejnila ešte v minulom roku singel a klip “Nauč ma milovať“. Viac o kapele sa možno dozvedieť na www.kapelamyway.sk.

 

Autor: -ts-/-pk-
Foto: My Way