timothy _ jednoducho s tebou _ featured

Novinka od Timothy: Vypočujte si Jednoducho s Tebou v netradičnej akustickej verzii

Kapela Timothy dnes predstavila dlho avizovanú novinku – hymnu CF2014 “Jednoducho s Tebou” v originálnej akustickej verzii.

 

Slovenská gospelová kapela Timothy dnes predstavila netradičné spracovanie piesne “Jednoducho s Tebou”. V jedinečnom klipe pre Godzone Acoustic ponúka jej akustickú verziu, v ktorej nechýbajú heligónka, kontrabas či ozembuch.

 

Vytvoriť akustickú verziu hymny CampFestu 2014 (CF2014) sa Timothy rozhodli na základe ponuky od projektu Godzone. Ten v relácii Godzone Acoustic prezentuje klipy a piesne slovenských worshipových kapiel v akustických verziách. “Pieseň sme točili koncom augusta na Ranči v Kraľovej Lehote,” približuje manažér a bubeník kapely Timothy Milan Macek s tým, že predpremiéru mala už na CampFeste 2014 v rámci špeciálneho programu “Worship Festival: Timothy & hostia”. Klip akustického “Jednoducho s Tebou” dnes zverejnili ako vianočný darček poslucháčom a fanúšikom.

 

Timothy chce piesňou osloviť každého, komu záleží na “budovaní vzťahu so Stvoriteľom”, hovorí Macek. Pieseň podľa neho pozýva k osobnému vzťahu s Bohom.Hovorí o tom, že život s Bohom nie je zložitý, ale vyžaduje si celé srdce. Piesňou sme chceli zbúrať predstavy o Hospodinovi ako o niekom, ku komu vedie zložitá cesta a kladie si rôzne podmienky. Práve naopak! On je ten, ktorý nás miloval prvý a rovnako túži po tom, byť s nami (vo vzťahu) každý deň,” doplnil Macek.
 

 
Foto: Kapela Timothy