sion milosrdny featured

Novinka kapely Sion: Singlom túžia pomôcť k milosrdenstvu

Mimoriadny Rok milosrdenstva má ďalší hudobný príspevok, prichádza s ním sninský Sion.

 

Milosrdný rok inšpiruje aj k hudobnej tvorbe. Po ucelenom vydarenom albume deviatich skladieb “Milosrdne”, ktorý predstavila tvorivá skupina Poetica Musica, vznikla ďalšia skladba s tematikou milosrdenstva. Prichádza s ňou gospelová kapela Sion zo Sniny, ktorá ponúka aj klip v podobe lyrics videa. 

 

Veríme, že s tebou nemáme sa čoho báť. Vieme, že dávaš nám viac, než si môžeme priať,” spieva Sion v novinke s názvom Milosrdný. Kapela ním chce prispieť k lepšiemu prežitiu mimoriadneho Roku milosrdenstva, ktorá pápež František vyhlásil od 8. decembra minulého roka do 20. novembra 2016. s ústrednou myšlienkou “Milosrdní ako Otec”.

 


Prečítaj si aj:
Prvý album kapely Sion je Sila ducha


 

Keďže aktuálne prežívame svätý rok milosrdenstva, rozhodli sme sa aj my prispieť hudobnou tvorbou. Veríme, že aj skrze túto pieseň si ľudia budú môcť lepšie uvedomiť Božie milosrdenstvo,” povedala speváčka kapely Sion Eva Mária Karľová. Singel nahrali v Hardy Studiu v Malom Šariši za účasti hosťujúceho hudobníka Jozefa Šarišského, ktorý stojí za klavírom. Lyrics video vytvoril Michal Dia.

 

Viac informácií o kapele i albume možno nájsť na FB-stránke kapely alebo na Bandzone profile.

 

SINGEL KAPELY SION “MILOSRDNÝ”:

 
Obrázok: youtube.com / Kapela Sion