krajcoviechova _ featured 2

Katka Krajčoviechová má novú pieseň Nech sa stane

Speváčka a víťazka z GT Katka Krajčoviechová predstavila novú autorskú skladbu.

 

Aktuálna držiteľka Ceny Rádia Lumen v celoslovenskej súťaži Gospel talent Katka Krajčoviechová predstavila hudobnú novinku. Je ňou autorská skladba Nech sa stane. Speváčka ju venuje všetkým, aby pocítili, čo potrebujú.

Skladba je autorkinou modlitbou

Pieseň Nech sa stane, ktorú Katka zverejnila v týchto dňoch, je pre autorku hudby i textu vyjadrením modlitby. Vznik novinky, ktorá je na svete mesiac, inšpiroval pohľad na krásnu oblohu – nebo.Veľmi rada skladám doma, vonku, jednoducho tam, kde vidím na nebo, pretože nebo ma veľmi uchvacuje. Teda aj táto pieseň vznikla v mojej izbe pri pozeraní na krásne nebo,” opisuje Katka, podľa ktorej je skladba určená “pre každého, kto v nej pocíti to, čo potrebuje cítiť v danej chvíli. Pre každého, kto ju chce počuť.

 


Prečítaj si aj:
Víťazka z GT Katka Krajčoviechová: Neprejde deň, aby som nespievala


 

Spev v nahrávke gitarovo doprevádza hudobník Jan Paholik. Katka skladbou poukazuje na to, že Boh je jej útočište a záchrana aj vtedy, keď sa život nevyvíja podľa vlastných plánov. “Pieseň hovorí o tom, že som hriešna, že potrebujem, aby ma Boh zmenil podľa jeho vôle. Že Boh už pre všetky naše slabosti zaplatil najvyššiu cenu, že môžeme žiť slobodne a milovať, byť milovaní Láskou samotnou, čiže Bohom,” vysvetľuje Katka odkaz piesne.

 
Katka Krajčoviechová – Nech sa stane:

Foto: Osobný archív Katky Krajčoviechovej