Chcem verit _ youtube

Gospelparáda: Vedie víťazná skladba GT13

Skladba Chcem veriť od víťazky Gospel talentu 2013 Slávky Tkáčovej získala hneď pri svojej premiére najväčší počet súťažných hlasov.

 

Minulý týždeň predstavený nový šat piesne Chcem veriť od Slávky Tkáčovej dominoval piatemu súťažnému kolu hitparády gospelovej piesne Rádia Lumen Gospelparáda. Skladbu hneď ako nasadenú novinku poslucháči v hlasovaní vyniesli na prvé miesto s veľkým bodovým náskokom pred ďalšími súťažiacimi. Darilo sa aj novinke od Ľudmily Koščovej & bandu s názvom “Pánov hlas”, ktorú budeme v hitparáde počuť aj o týždeň.

 

Aktuálny rebríček Gospelparády priniesol znova päť noviniek, z toho štyri z nového albumu chvál skupiny Timothy “Rozsvieť a vstúp”. Ide o piesne Poď von!, Rozsvieť a vstúp, S kým chcem žiť a Po tebe túžim viac. “Hneď štyri chvály skupiny Timothy z ich nového albumu sme medzi novinkami prijali znova kvôli lepšej predstave o kvalitách hudobno-interpretačného celku,” vysvetľuje autorka a moderátorka Gospelparády Diana Rauchová. Spolu so štvoricou skladieb pribudla aj novinka od ružomberskej kapely Kéfas “Budem tu”.

Aj tento týždeň sa hlasuje emailom

V dôsledku testovania novej podoby webovej stránky Rádia Lumen bude ešte zopár dní aktuálna krátkodobá zmena v spôsobe hlasovania. Za favoritov v súťaži možno v týchto dňoch zahlasovať emailom na gospelparada@lumen.sk.

 

Hlasujúci môžu do uzávierky v utorok 4. februára o 23:59 udeliť podľa vlastného rozdelenia spolu 15 bodov týmto 15 piesňam:

 

Por.      Min.       Kolo / Interpret                                                           Skladba                                         

01

new

2

Slávka Tkáčová Chcem veriť (1 058 bodov)

02

1

13

*Poetica Musica Uspávanka nenarodeného (278 b)

03

4

7

Annamária a Jeho deti Keď vchádzam do tvojho chrámu

04

5

7

Tomáš Lajmon Pokánie

05

9

14

*Projekt Zbory To je ten

06

8

5

*Projekt Zbory Narodený

07

6

9

Sima Martausová Kam tento svet speje?

08

3

13

*Poetica Musica Mužom

09

2

13

*Poetica Musica Pieseň matky

10

new

2

Ľudmila Koščová & band Pánov hlas

11

new

KÉFAS Budem tu

12

new

*Timothy Poď von !

13

new

*Timothy Rozsvieť a vstúp

14

new

*Timothy S kým chcem žiť

15

new

*Timothy Po tebe túžim viac

 

Gospelparádu vysiela Rádio Lumen v premiére vždy vo štvrtok v čase od 16:00 do 17:30, v repríze ju prináša v nočnom vysielaní v piatok od 2:00 do 3:30. Celú reláciu si môžete vypočuť aj v archíve Rádia Lumen.