DJ Besiky

Novinka DJ Besikyho: S Jánom Kudlíkom z GT 2013 štartujú spoluprácu

Účastníci Gospel talentu 2013 DJ Besiky a Ján Kudlík predstavili spoločnú skladbu. Pieseň Ty ľúbiš stále má byť štartom ich hudobnej spolupráce.

 

Zo vzájomnej spolupráce dvoch súťažiacich v celoslovenskej súťaži Gospel talent 2013 vznikla nová gospelová pieseň. Producent a DJ kresťanskej elektronickej hudby DJ Besiky (na fotografii) a spevák Ján Kudlík sa spojili, aby tvorili piesne s dobrým posolstvom. Prvá nesie názov “Ty ľúbiš stále”.

 

Naša skladba vznikla hneď po súťaži Gospel talent 2013, ešte v novembri minulého roku. Ján Kudlík sa mi ozval, že sa mu páči môj hudobný štýl a že by si rád vyskúšal spoluprácu, tak sme išli do toho,” opisuje Marián Jáchym alias DJ Besiky vznik skladby, ktorú autori v týchto dňoch predstavili vo finálnom spracovaní. Text je dielom oboch interpretov, o hudbu a rap sa postaral DJ Besiky, vokál naspieval Kudlík. “Skladba je o Bohu, ktorý nás miluje za každých okolností – či s ním sme alebo nie. Sme mu vďační za to, že nás miluje vždy a všade,” vysvetľuje Jáchym. Pieseň je podľa neho určená pre všetkých – veriacich i neveriacich, mladých i skôr narodených.

 

DJ BESIKY feat. JÁN KUDLÍK: TY ĽÚBIŠ STÁLE:

 

Nová dvojica interpretov má v pláne nahrať ďalšie spoločné skladby. “Máme už napríklad demo nahrávku skladby Nesmrteľná duša a možno bude aj CD s kresťanskou tanečnou muzikou v štýle dance, house, dubstep,” naznačuje DJ Besiky, ktorý v súťaži Gospel talent 2013 predstavil pieseň Je pre mňa jediný (feat. ZEE). Ján Kudlík v nej súťažil so skladbou Recept.