Boy listening to music and learning piano

Deti naspievali emotívny song pre zosnulého chlapca

Detská kapela S.I.L.A. má emotívnu pieseň, ktorá je venovaná zosnulému chlapcovi.

 

Desiatka malých spevákov, ktorí sú združení v detskej kapele S.I.L.A., nahrala emotívnu skladbu pre zosnulého chlapca. S názvom “Nebo má ďalšieho anjela” odkazuje, že raz sa všetci stretneme v nebi.

 

Nebo nie je výmysel. Sú v ňom aj deti, malí anjelici, ktorí nás predišli do večnosti. Nebo má stále ďalších a ďalších anjelov,” hovorí autor piesne a zároveň detského projektu Vlado Bis. K dojímavej skladbe vytvoril hudbu a napísal text dva dni po tragickej udalosti. Spolu s deťmi ju venoval Matúškovi, ktorý bol spolužiakom jedného z členov detskej skupiny a dnes sa už stal ďalším anjelom v nebi, ako hovoria detskí speváci.

 

©Depositphotos.com/Bruno135

Detská kapela S.I.L.A. naspievala emotívnu pieseň “Nebo má ďalšieho anjela”

Nevznikla pre verejnosť, ale môže priniesť nádej mnohým

Autor pôvodne vytvoril pieseň, aby ju zaspieval na pohrebe. Nemal v pláne prezentovať ju na verejnosti aj neskôr. Prišli však podnety, aby pieseň zaznamenali a povzbudili ňou aj ďalších. Detská kapela S.I.L.A. ju vydala ako svoju debutovú, a tak snaha o vnášanie nádeje sa môže stať príznačnou pre celé jej ďalšie pôsobenie. “Pieseň je určená pre všetkých a naozaj to nemyslím ako lacnú frázu. Môže povzbudiť tých, ktorí stratili niekoho blízkeho. Skladba má čiastočne melancholický nádych, ale je hlavne o nádeji. O tom, že raz sa všetci stretneme v nebi. Dúfam. A verím,” dopĺňa Vlado Bis. Jej predstavenie v období veľkonočnej oktávy vtláča skladbe osobitný charakter a vzácny odkaz.


Prečítaj si aj: 
Vznikla detská kapela, ktorá bude spievať o Bohu


Okrem autora hudby a textu sa na tvorbe nahrávky podieľali Matej Barok (elektrická gitara), Adam Váry (elektrická a akustická gitara) a Miro Teker (klávesy, programovanie). O celkový zvuk a mixáž sa postaral Martin Chovanec. Detská kapela S.I.L.A. vznikla v decembri minulého roku, názov je skratkou z anglického “Soldiers In the Lord’s Army”, čiže “Bojovníci v Pánovej armáde”. Skladba “Nebo má ďalšieho anjela” je štúdiovým debutom zoskupenia. Viac informácií o kapele možno nájsť na FB-stránke.

 

S.I.L.A. – Nebo má ďalšieho anjela (lyrics video):

 

Autor: -ig-
Foto: ©Depositphotos.com/Bruno135