campfest 2015 _ featured

CampFest 2015: Toto čaká na každého účastníka

Na tohtoročnom CampFest sa bude hovoriť, ako byť Jednoducho v Ňom.

 

Najväčšia kresťanská festivalová akcia tohtoročných letných prázdnin pozná odpovede na všetky dôležité otázky ohľadom programu, účinkujúcich i tém. CampFestu bude už o tri týždne dominovať hľadanie cesty, ako byť “Jednoducho v Ňom”.

 

Festival CampFest čaká toto leto 17. ročník. Bohatý hudobný a sprievodný program doprevádza hovorené slovo a ponuka rôznych tém. Ústrednej téme “Jednoducho v Ňom”, ktorou festival nadviaže na minulé leto, sa budú venovať rečníci počas hlavného programu na najväčšom pódiu. Organizátori približujú, že pôjde o “Vlada Žáka, Janka Buca, Miška Kevického či Petra Liptáka“.

 

campfest cover 620

CampFest osloví širokou ponukou seminárov

V priebehu dvoch festivalových dní budú môcť účastníci zažiť viacero seminárov. O. Ján Buc bude spoločne s Martinom Janusom rozprávať o kultúre úcty. Speváčka kapely Christallinus Eva Hrešková sa bude venovať téme “Čistý postoj srdca“. Autor série brožúr “Milovať a ctiť” Richard Vašečka bude sa na tieto čnosti pozrie s podtitulom “Vo vzťahu“. Zo školy kresťanského poradenstva (Nová DNA) – sa bude Vlasťo Beňa venovať téme Pornografie a Karol Verčimák problematike “Hranice“.

 

Novinárka a manželka evanjelického kňaza Dagmar Mozolová prinesie pohľad na to, ako byť “Celá rodina uprostred s Ním“. O nástrahách okultizmu bude rozprávať Denis Blaho. Manželia Sochorovci budú rozoberať “Rozdiely medzi nami“, Miro Tóth priblíži, čo znamená žiť v Božej prítomnosti a Ingela de Bruin povedie seminár o počúvaní Božieho hlasu. Evanjelizátor a europoslanec Branislav Škripek spolu s Jankou Jamborovou objasnia duchovné pozadie a zákony z prostredia Bruselu.

 

Prečítaj si aj:
Jeremy Riddle z Bethel Music mieri na Slovensko, vystúpi na CampFeste

 

Na to, aby sa účastník mohol stať súčasťou seminárov, si musí zakúpiť vstupenku. Od začiatku júla organizátori spustili posledné predplatné vo zvýhodnenej cene na celý festival. Cena vstupného na mieste je 35 eur na celý CampFest.

Hľadajú sa muži na stavanie Hangáru

Organizátori taktiež hľadajú chlapov a chlapcov – dobrovoľníkov, ktorí by boli ochotní pomôcť so   stavaním hlavného programového stanu Hangár. Strava a ubytovanie je zdarma, podmienkou je vek   18+ a voľno v kalendári v termíne od 26. do 31. júla. Prihlásiť sa možno emailom na adrese dobrovolnik@mpks.sk.

 

CampFest je open air festival, ktorý organizuje Mládež pre Krista – Slovensko. Od 6. do 9. augusta v lokalite obce Kráľova Lehota (pri Liptovskom Hrádku) ponúkne bohatý program, ktorého súčasťou budú pestrá hudba, dynamické chvály, hlboké uctievanie, inšpiratívne slovo, semináre či svedectvá na viacerých pódiách súčasne. CampFest sa teší obrovskému záujmu, vlani sa na ňom zúčastnilo viac ako 6000 mladých ľudí.

 

Zdroj: CampFest / Michaela Paštrnáková + iGospel