awakening _ featured

V Poprade sa budú modliť za Slovensko, vystúpia aj austrálski Hillsong Young & Free

Poprad privíta veľký večer modlitieb a chvál za Slovensko, špeciálny hosť príde z Austrálie.

 

Kapela Hillsong Young & Free z Austrálie, ESPÉ, Timothy, Lámačské chvály a výborní rečníci sa budú na začiatku júna spoločne modliť za krajinu. V Poprad Aréne očakávajú stovky mladých z celého Slovenska, aby si obnovili svoj vzťah s Bohom a prispeli k prebudeniu v národe a národoch okolo. Awakening Slovakia – veľký event, čo chce zatiahnuť na hlbinu.

Organizátori pozývajú všetkých, čo milujú celým srdcom

Kvalitná akcia, veľké pódium, dobrí rečníci, kapely a zážitky s nabitou atmosférou. To všetko sľubujú organizátori Awakening Slovakia s podtitulom “On uprostred – všetko v Ňom“. Youth for Christ – Central Europe (YFC-CE) spolu s Mládežou pre Krista chcú akciou vyjadriť “smäd po ňom samom, po jedinom Bohu“. Akcia nadväzuje na worship festivaly, je súčasťou letného festivalu CampFest a vzniká v spolupráci s jednotlivými kresťanmi, kresťanskými skupinami, organizáciami a cirkvami. “V podstatnom chceme mať jednotu, v nepodstatnom dávať slobodu, ale vo všetkom mať lásku,” hovorí vedúci Awakening a riaditeľ YFC-CE Marián Lipovský.

 

©Hillsong Young & Free / YFC-CE

Špeciálnym hosťom Awakening Slovakia bude kapela Hillsong Young & Free z Austrálie

 

Chceme, aby bol Pán Ježiš uprostred všetkého v našom živote a v národe. Chceme žiť v jeho prítomnosti, prinášame jeho evanjelium a pomoc tým, ktorí to potrebujú,” približuje Lipovský cieľ podujatia s tým, že počas neho budú uctievať Pána a aj naďalej vyzývať každého urobiť životné rozhodnutie, teda “vyznať svoje hriechy, prijať Ježiša Krista za svojho Pána a Spasiteľa, stať sa jeho učeníkom a slúžiť mu. Veríme, že také rozhodnutie môže totálne zmeniť nielen daného jednotlivca, ale aj životy ľudí okolo neho. Snívame takýto sen o prebudení v našom národe“. Okrem hudobných zoskupení na podujatí vystúpia aj hostia Ján Buc, Michal Kevický, Vlasťo Beňa, Miloš Paštrnák, Vlado Žák či organizátor Marián Lipovský.

 

 

“Veríme, že Pán Boh vidí práve v tebe a mne svoj nástroj, svojho služobníka, nového predsedu vlády, ministra, učiteľa, podnikateľa, evanjelistu, kazateľa, vedúceho spoločenstva,” uzatvára za organizátorov Lipovský. Awakening Slovakia sa uskutoční 2. júna o 17:00 v Poprad Aréne. Viac informácií o akcii možno nájsť na www.awakeningslovakia.sk.

 
Zdroj: YFC-CE, MPK
Foto: Awakening Slovakia, MPK, Hillsong Y&F