happy kids singing songs around camp fire

Tip na leto pre malých hudobníkov a spevákov? Tábor D-FAKTOR!

Blíži sa letný tábor pre hudobne založené deti “D-FAKTOR 2015”.

 

Máte v rodine alebo poznáte hudobne či pohybovo nadané deti? Prihláste ich na letný tábor D-FAKTOR 2015! Okrem prepracovaného programu pre spevákov, hudobníkov či tanečníkov budú mať možnosť zdokonaliť sa v angličtine. Samozrejmým bonusom tábora je jeho hodnotové zameranie.

 

Aj toto leto budeme hľadať D-FAKTOR, teda deti a mladých, ktorí majú radi všetko, čo sa spája s hudbou a chcú zažiť svet dobra,” vysvetľuje organizátor táborov Dobrý svet Michal Božík. Počas tábora sa účastníci vo veku od 7 do 14 rokov učia alebo zdokonaľujú v hre na hudobných nástrojoch, v speve, tanci a súčasne sa hravo učia anglický jazyk. Organizátori garantujú osobný prístup, kvalitných a skúsených animátorov, detailne pripravený program a rozvoj životných zručností. Tohtoročné turnusy táborov D-FAKTOR nadväzujú na veľmi úspešný vlaňajší ročník.

 

ds

dobry svet

Atraktívny deň s hosťom, možnosť navoliť si priority i duchovný program

S organizáciou detských pobytových táborov máme dlhoročné skúsenosti. Produkt D-FAKTOR vznikol na základe dlhodobého sledovania aktuálnych potrieb a požiadaviek rodičov,” približuje Božík s tým, že kľúčovým pre tábory Dobrého sveta je zameranie sa na Dobro. “Deťom chceme dať viac ako len vyplnenie voľného času, viac ako zážitok je pre nás hodnotný zážitok. Cez zavádzanie hlbších hodnôt do hravých aktivít počas celého tábora, cez ľudský a osobný prístup ku každému dieťaťu ukazujeme krásu sveta, v ktorom víťazí dobro,” dopĺňa Božík. Rodičia si v rámci dobrovoľnej časti programu môžu pre svoje deti zvoliť aj účasť na rímskokatolíckych omšiach.

 

DSC_0226 2

ds husovsky

 

Tábory sú lokalizované v prostredí zdravej prírody a súčasťou programu je atraktívny deň s uznávaným hosťom. Ide o odborníka v oblasti spevu, hudby, skladania a vystupovania pred druhými. Vlani ním bol hudobník, spevák, skladateľ a líder kapely Komajota Martin Husovský. Vďaka skladbe programu sa na ňom môžu zúčastniť aj deti, ktoré hudobne či pohybovo nevynikajú, ale radi by sa z týchto oblastí niečo priučili. Rodičia si navyše sami navolia priority programu pre svoje dieťa.

 

Bližšie informácie o táboroch D-FAKTOR, ako aj aktuálnu ponuku na leto 2015 možno nájsť na webovej stránke Dobrého sveta.

 

-PR správa-
Foto: Dobrý svet, ©Depositphotos.com/olesiabilkei (perex)