mikrofon

Informovať o Gospel talente bude igospel.sk

Portál igospel.sk je exkluzívnym nositeľom všetkých dôležitých informácií o treťom ročníku súťaže Gospel talent. Tvorcovia projektu tak v pokračovaní úspešnej autorskej súťaže prinášajú zmenu vizuálu i spôsobu komunikácie ako jednu z viacerých noviniek.

Informačný portál prinesie všetko podstatné o hľadaní nového gospelového talentu na jednom mieste. Na jeseň sa stane domovom predstavovania gospelových interpretov z rôznych kútov Slovenska, ich poslucháčskeho hlasovania i zverejnenia celkových výsledkov súťaže.

 

© Depositphotos.com/Oliver Sved

Všetky dôležité informácie o Gospel talente 2013 prinesie exkluzívne portál igospel.sk

 

Portál igospel.sk bude aj exkluzívnym nositeľom všetkých noviniek v súťaži, ktorých si organizátori v súvislosti s Gospel talentom 2013 pripravili niekoľko. Okrem organizačných prinesie aj zákulisné informácie a čitateľom ponúkne možnosť zapojiť sa do súťaže o hodnotné ceny. Cieľom portálu je v čase konania súťaže detailne pokrývať svet Gospel talentu tak, aby fanúšikom ani súťažiacim o hľadaní nového gospelového speváckeho a hudobného talentu nechýbala žiadna dôležitá informácia.