lumen challenge featured

Gospelové kapely môžu vyhrať vystúpenie na Festivale Lumen

Festival Lumen dáva skvelú možnosť pre gospelové kapely. Tri víťazné na ňom vystúpia.

 

Jednoduché prihlásenie a nenáročná súťaž. Toľko stačí, aby si slovenské a české gospelové kapely mohli zahrať na trnavskom city festivale Lumen. O troch účinkujúcich rozhodnú fanúšikovia hlasovaním a hlavný tím festivalu v rámci súťaže “Festival Lumen Challenge”.

 

Skupiny, ktoré tvoria kresťanskú hudbu, sa môžu stať protagonistami 23. ročníka Festivalu Lumen. Stačí, ak sa zapoja do súťaže a získajú podporu od fanúšikov a festivalového tímu. “Festival Lumen sa snaží každý rok podporovať slovenskú a českú gospelovú scénu, preto organizujeme aj Festival Lumen Challenge,” vysvetľuje PR manažér Festivalu Lumen Michal Královič. Súťaž je podľa neho atraktívna tým, že “trom výhercom ponúkne možnosť spropagovať sa a zahrať si na jednom zo sprievodných pódii festivalu“.

 

© Festival Lumen / fln.sk

“Festival Lumen Challenge” umožní trom gospelovým kapelám zaradiť sa medzi protagonistov trnavského city festivalu

O finalistoch rozhodnú lajky, troch víťazov vyberú organizátori

Prihlásiť do súťaže sa môžu slovenské a české kapely do 25. apríla. Nasledujúci deň sa začne dvojtýždňové hlasovanie fanúšikov na festivalovej FB-stránke, z ktorého sa šesť kapiel dostane do užšieho výberu. O troch výhercoch rozhodne hlavný tím festivalu a ich mená predstaví 10. mája. Súťaž sa koná po tretíkrát, víťazmi predošlých ročníkov sú kapely No Xcuse a Vigília.

 


Prečítaj si aj:
Festival Lumen predstavil headlinera i známe tváre XL zóny


 

 

Prihlásiť do súťaže sa možno odoslaním emailu na adresu sutaz@festivallumen.sk s uvedením názvu a krátkym predstavením kapely, fotografiou, odkazom na minimálne jednu autorskú pieseň, ako aj na stránku, FB fanpage alebo iný profil kapely. Viac informácií možno nájsť na webovej stránke festivalu.

 

Autor: -ig-
Foto: Festival Lumen / fln.sk