FF RADIO _ ohen _ featured

FF rádio sa vynovilo, mladých pozýva k novým reláciám

FF rádio pre mladých prichádza s novými reláciami už od polovice júna.

 

Kresťanské FF rádio pre mladých pripravilo pre svojich poslucháčov novinky. Od 15. júna ponúkne nové relácie v upravenej vysielacej štruktúre. Mladí sa budú môcť na vysielanie v novom šate tešiť vždy od pondelka do štvrtka.

Od 15. júna prinesie prinesie FF rádio viaceré novinky

Na internetovej stránke www.ffradio.sk si bude možné od polovice júna nielen nachádzať tematicky zaujímavé články a zapnúť prúd príjemnej hudby, ale tiež vypočuť si nové programy. Od pondelka do štvrtka budú mať na FF rádiu miesto vždy od 18:00. “V pondelok predstavíme najnovšie aktuality zo sveta techniky, mobilov, tabletov a ponúkneme návody, ako s týmito zariadeniami pracovať či už v škole, alebo vo voľnom čase,” približuje Ivo Novák z FF rádia štruktúru, ktorá bude rozdelená po jednotlivých dňoch.

 

Na pondelňajšie vysielanie bude v utorok nadväzovať čas s mladými z evanjelizačného projektu Godzone, ktorí sa budú v dvojtýždennom intervale striedať so zástupcami z iných spoločenstiev. “V stredu nebudú chýbať tipy na novinky zo sveta hudby, filmu, počítačových hier a pridáme aj námety na zaujímavé vecičky v štýle do it yourself. Každý štvrtok budeme polemizovať v ringu názorov – povedať ÁNO, alebo NIE v témach ako fajčenie, tetovanie či predmanželský sex,” uzatvára Novák.

 

FF RADIO _ kotva

 

FF rádio bude pokračovať vo vyhlasovaní súťaží, denne bude možné vyhrať atraktívne ceny ako hudobné CD, DVD, knihy, tričká, náramky. Viac o projekte možno nájsť na webovej stránke www.ffradio.sk, ako aj na Faceboook fanpage.

 

-PR správa-
Zdroj: FF rádio / Ivo Novák
Foto: FF rádio